Zawieszki na kosze siatkowe

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

 • Zawieszane kieszenie magazynowe

  Kieszeń na dokumenty z otworem

  Kieszenie z otworem na dokumenty magazynowe to uniwersalne rozwiązanie do oznakowania różnego rodzaju pojemników, regałów siatkowych czy produktów. Szeroki wybór akcesoriów mocujących.

  525.21 
 • Magnetyczne kieszenie magazynowe

  Kieszeń na dokumenty z paskiem magnetycznym

  Uniwersalne kieszenie na dokumenty z paskami magnetycznymi dostępne w wielu formatach i kolorach. Umieszczanie dokumentu od góry.

  421.89 
 • Magnetyczne kieszenie magazynowe

  Kieszenie neodymowe – premium

  Kieszenie z magnesami neodymowymi w wersji premium wykonane z trwałego PVC. Przezroczysta przednia ścianka umożliwia bezproblemowe skanowanie kodów kreskowych na etykiecie.

  811.80 
 • Magnetyczne kieszenie magazynowe

  Kieszenie neodymowe – standard

  Kieszenie neodymowe do oznakowania stalowych pojemników, a także krat czy rur. Wersja Standard wykonana z polipropylenu z przezroczystą przednią ścianką.

  922.50 
 • Magnetyczne kieszenie magazynowe

  Kieszenie wodoszczelne – outdoor – neodymowe

  Kieszenie wodoszczelne magnetyczne do oznakowania powierzchni stalowych na zewnątrz budynków. Kieszenie odporne na warunki atmosferyczne: deszcz, mróz, promieniowanie UV.

  509.22 
 • Zawieszane kieszenie magazynowe

  Kieszenie wodoszczelne – outdoor – zawieszane

  Kieszenie wodoszczelne do zastosowania na zewnątrz pomieszczeń. Specjalne strunowe zamknięcie zabezpiecza dokument przez zamoknięciem. Dostępne wiele formatów.

  461.42 
 • Zawieszane kieszenie magazynowe

  Podkładka na dokumenty

  471.09 
 • Magnetyczne kieszenie magazynowe

  Zawieszka magazynowa z paskami magnetycznymi

  Zawieszka magazynowa z paskami magnetycznymi do oznakowania krat, siatek czy gitterboxów. Dzięki magnesom, montaż oraz demontaż jest szybki i sprawny.

  616.23 
 • Zawieszane kieszenie magazynowe

  Zawieszka magazynowa z paskami mocującymi

  Zawieszka magazynowa z paskami mocującymi do oznakowania krat, siatek lub wiązek np. przewodów. Specjalne zakończenia pasków uniemożliwiają przypadkowe wysunięcie się mocowania.

  922.50 
 • Zawieszane kieszenie magazynowe

  Zawieszka na gitterbox na haczyki

  Zawieszka na gitterbox umożliwia szybkie oznakowanie koszy paletowych czy skrzyniopalet. Przezroczyste, trwałe tworzywo sztuczne.

  873.30 
 • Zawieszane kieszenie magazynowe

  Zawieszki magazynowe z drutem

  Zawieszki magazynowe z drutem wykonane z trwałej przezroczystej folii. Drut ocynkowany umożliwia oznakowanie różnego rodzaju pojemników magazynowych.

  482.16 
 • Zawieszane kieszenie magazynowe

  Zawieszki magazynowe z metalowym kółkiem bezbarwne

  Zawieszki magazynowe bezbarwne ze wzmocnionym metalowym kółkiem – idealne przy częstych zmianach umiejscowienia etykiety.

  202.95 

Zawieszki magazynowe na kosze siatkowe – jak są stosowane?

Zawieszki magazynowe na kosze siatkowe są przydatnym narzędziem do oznakowania wszelkiego rodzaju kontenerów magazynowych wykonanych z siatki czy pręta. Mogą to być zarówno kontenery Gitterbox, czyli pojemniki wykonane ze stalowego pręta zgrzewanego w formę siatki, jak i wszelkiego rodzaju przęsła siatkowe (np. ogrodzeniowe), siatki zbrojone czy kraty. Najczęściej stosowanymi kieszeniami do oznakowania koszy są kieszenie magnetyczne. Z uwagi na łatwość aplikacji i demontażu, są bardzo częstym wyborem wśród naszych klientów. Popularnością cieszą się również wszelkiego rodzaju kieszenie zawieszane z paskami do zawieszania, których cena jest bardziej ekonomiczna w porównaniu do poprzedniczek. Kontenery typu gitterbox często posiadają fabrycznie wykonaną podkładkę do przyklejania etykiet lub dokumentów. Nierzadko jednak zdarza się, że pojemniki rotują w magazynie.  Towar wyjeżdża do klienta końcowego w innym opakowaniu, a pojemnik zostaje w zakładzie. Naklejane etykiety są zrywane, często tylko w części, co zostawia nieestetyczny ślad po kleju. Warto w takim przypadku zastanowić się nad alternatywnym sposobem na oznakowanie pojemników z kraty, jakim są kieszenie i zawieszki magazynowe. Podobnie sytuacja ma się w przypadku oznakowania koszyków stalowych, przęseł ogrodzeniowych, siatek panelowych, spawanych lub zgrzewanych. Zapraszamy do zapoznania się z przedstawioną ofertą na kieszenie do oznakowania koszy, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Chcesz otrzymać ofertę?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania?
Chętnie pomożemy! Napisz do nas!
Chcesz otrzymać ofertę?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania?
Chętnie pomożemy! Napisz do nas!
Jeśli nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje napisz do nas!
Zapytaj o produkt
Shopping Cart