Taśmy do znakowania hal

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Nowości

  Taśma HAZARD

  Sztywna dwukolorowa – ostrzegawcza.
  Grubość: 0,91mm
  Trwałość ●●●●○

  292.74 
 • Produkty, które kupili inni

  Taśma podłogowa DSM

  Trwała taśma podłogowa o niskim profilu, zmniejszącym ryzyko podrywania przez przesuwane przedmioty.
  Grubość: 0,56mm
  Trwałość ●●●●○

  355.47 
 • Taśmy do znakowania hal

  Taśma podłogowa DSX

  Sztywna taśma podłogowa, bardzo odporna na ruch wózków widłowych i wytrzymująca skręcanie kołami w miejscu.
  Grubość: 0,76mm
  Trwałość ●●●●●

  480.93 
 • Taśmy do znakowania hal

  Taśma podłogowa STS

  Taśma podłogowa idealna do niewymagających obszarów lub tworzenia oznakowań tymczasowych.
  Grubość: 0,16mm
  Trwałość ●○○○○

  20.91 

Taśmy do znakowania – obszary zastosowania

Dzięki taśmom do znakowania organizacja przestrzeni magazynowej i produkcyjnej jest niezwykle prosta i łatwa we wdrożeniu. Wyznaczone w ten sposób ciągi komunikacyjne są doskonale widoczne oraz jasno i klarownie wytyczone. Możliwość zastosowania wielu kolorów taśmy sprawia, że możemy stworzyć wiele różnych layoutów 5S zgodnych z Visual Management, na przykład do tworzenia pól odkładczych dla palet. Taśmy stosuje się również do wytyczania miejsc wokół maszyn i urządzeń. Dwukolorowe taśmy stosowane są przede wszystkich do wyznaczenia miejsc niebezpiecznych jak krawędzie podestów lub schodów. Zgodnie z przepisami, takimi samoprzylepnymi taśmami podłogowymi wyznacza się również obszary, w których znajduje się gaśnica lub koc gaśniczy.

Taśmy samoprzylepne czy malowanie linii – co lepsze?

Malowanie linii w zakładach przemysłowych to tradycyjne rozwiązanie do organizacji przestrzeni, wytyczania ciągów komunikacyjnych i miejsc odkładczych. Wraz z postępem technologicznym na rynek zaczęto wprowadzać taśmy samoprzylepne, które z powodzeniem zastępują żmudny proces malowania. Aplikacja taśm podłogowych jest niezwykle prosta i szybka. Nie wymaga korzystania z ofert firm usługowych, do ich montażu nie jest także potrzebny specjalistyczny sprzęt. Taśmy podłogowe skonstruowane są z kilku warstw, których spodnia część stanowi film samoprzylepny o doskonałych właściwościach klejących. Montaż odbywa się poprzez wyczyszczenie oraz odtłuszczenie powierzchni posadzki oraz naklejenie taśmy. Taśmy te odporne są na zadzieranie, podrywanie i zrywanie, a także na nawet intensywne mycie jeżdżącymi myjkami przemysłowymi. W porównaniu do tradycyjnego wyznaczania linii za pomocą technologii malowania – czas montażu jest znacznie szybszy i nie wymaga wyłączania części hali z użytkowania. Taśmy podłogowe to również znakomite rozwiązanie gdy chcemy stworzyć oznakowanie tymczasowe lub zmienne. Ich demontaż jest bardzo prosty i nie wymaga frezowania, cyklinowania czy stosowania specjalistycznych środków chemicznych. Wystarczy podważyć taśmę ostrym narzędziem i usunąć oznakowanie. Taśma nie zostawia kleju, przez co demontaż nie pozostawia żadnych śladów.

Taśmy winylowe i ich rodzaje

Dostępne na rynku winylowe taśmy podłogowe występują w wielu rodzajach i rozróżnia się je przede wszystkim ze względu na grubość, wysokość najazdu oraz rodzaj kleju. Produkty z naszej oferty są przetestowane i od wielu lat sprawdzają się w halach i magazynach, gdzie odbywa się nawet bardzo intensywny ruch wózków widłowych.  Wierzchnia warstwa wykonana jest z polichlorku winylu (PVC), co czyni ją odporną na ścieranie. W zależności od specyfiki ruchu na zakładzie stosuje się taśmy w grubościach od 0,16mm (taśmy tymczasowe lub do miejsc o sporadycznym ruchu wózków)  do 0,76mm  lub 0,91mm w przypadku taśm HAZARD. W ofercie posiadamy również taśmy z możliwością nadrukowania dowolnego napisu lub grafiki – taśmy do stref ESD, taśmy ostrzegawcze, taśmy informacyjne itp.

Chcesz otrzymać ofertę?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania?
Chętnie pomożemy! Napisz do nas!
Chcesz otrzymać ofertę?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania?
Chętnie pomożemy! Napisz do nas!
Jeśli nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje napisz do nas!
Zapytaj o produkt
Shopping Cart