Kieszenie do opakowań kartonowych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Kieszenie do opakowań kartonowych

  Kieszeń na dokumenty z paskami klejącymi

  Kieszeń samoprzylepna z paskami klejącymi to uniwersalne oznakowanie magazynowe. Dostępne różne formaty. Przezroczysta przednia folia umożliwia bezproblemowe odczytywanie treści z etykiety.

  838.86 
 • Kieszenie do opakowań kartonowych

  Kieszeń samoprzylepna bezbarwna – premium

  Kieszeń samoprzylepna bezbarwna umożliwia oznakowanie dowolnego rodzaju pojemników magazynowych (KLT, PP, kartonów). Wersja premium wykonana z grubej folii o strukturze skórki pomarańczy, zapobiegającej zasysaniu się ścianek kieszeni.

  380.07 
 • Kieszenie do opakowań kartonowych

  Kieszeń samoprzylepna bezbarwna – standard

  Kieszeń samoprzylepna w przystępnej cenowo wersji standard do znakowania pojemników magazynowych używanych w trybie rotacyjnym w magazynie lub hali produkcyjnej. Szybka aplikacja, łatwa wymiana dokumentów.

  206.64 
 • Kieszenie do opakowań kartonowych

  Kieszenie na etykiety

  Kieszenie na etykiety magazynowe lub regałowe dostępne w wersji z jednym lub dwoma magnesami. Oznakowanie belek regałów lub metalowych pojemników czy produktów.

  343.17 

Kieszenie do opakowań kartonowych – jakie rozwiązanie będzie odpowiednie? 

Kieszenie do opakowań kartonowych to niezbędny element dobrze oznakowanego kartonu lub pojemnika papierowego. Na rynku dostępne są różne rodzaje produktów, w zależności od specyfiki zakładu lub centrum dystrybucyjnego. Popularnym rozwiązaniem jest kieszeń bezbarwna samoprzylepna w wersji premium – odpowiednia do wielokrotnego wkładania i wyciągania dokumentów. Ciekawym produktem z oferty oznakowania kartonów będzie też kieszeń na dokumenty z paskami klejącymi, która posiada klapę, zabezpieczającą dokument przed wilgocią czy zabrudzeniem.  Zapraszamy do zapoznania się z przedstawioną ofertą na kieszenie do opakowań kartonowych, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Chcesz otrzymać ofertę?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania?
Chętnie pomożemy! Napisz do nas!
Chcesz otrzymać ofertę?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania?
Chętnie pomożemy! Napisz do nas!
Jeśli nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje napisz do nas!
Zapytaj o produkt
Shopping Cart