Zawieszki na pojemniki KLT

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 • Kieszenie do opakowań kartonowych

  Kieszeń na dokumenty z paskami klejącymi

  Kieszeń samoprzylepna z paskami klejącymi to uniwersalne oznakowanie magazynowe. Dostępne różne formaty. Przezroczysta przednia folia umożliwia bezproblemowe odczytywanie treści z etykiety.

  838.86 
 • Kieszenie do opakowań kartonowych

  Kieszeń samoprzylepna bezbarwna – premium

  Kieszeń samoprzylepna bezbarwna umożliwia oznakowanie dowolnego rodzaju pojemników magazynowych (KLT, PP, kartonów). Wersja premium wykonana z grubej folii o strukturze skórki pomarańczy, zapobiegającej zasysaniu się ścianek kieszeni.

  380.07 
 • Kieszenie do opakowań kartonowych

  Kieszeń samoprzylepna bezbarwna – standard

  Kieszeń samoprzylepna w przystępnej cenowo wersji standard do znakowania pojemników magazynowych używanych w trybie rotacyjnym w magazynie lub hali produkcyjnej. Szybka aplikacja, łatwa wymiana dokumentów.

  206.64 
 • Kieszenie do opakowań kartonowych

  Kieszenie na etykiety

  Kieszenie na etykiety magazynowe lub regałowe dostępne w wersji z jednym lub dwoma magnesami. Oznakowanie belek regałów lub metalowych pojemników czy produktów.

  343.17 
 • Samoprzylepne kieszenie magazynowe

  Kieszonka na etykiety do KLT, samoprzylepna

  Kieszonka na etykiety do KLT, samoprzylepna do mocowania na dowolnej ściance pojemnika. Odporna na wielokrotne wkładanie i wyciąganie etykiety. Dostępna w dwóch opcjach.

  445.26 
 • Zawieszki na pojemniki KLT

  Kieszonka na etykiety wkładana do KLT

  Kieszonka na etykiety wkładana w przetłoczenia na pojemniku KLT. Dostępna w dwóch rozmairach do oznakowania pojemnika zarówno na krótszym jak i dłuższym boku.

  597.78 
 • Zawieszki na pojemniki KLT

  Zawieszka na KLT – miękka

  Zawieszka na KLT wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego z przezroczystą przednią ścianką. Aplikacja dokumentu od góry.

  616.23 
 • Zawieszki na pojemniki KLT

  Zawieszka na KLT – sztywna

  Zawieszki dedykowane do wszelkich pojemników
  magazynowych o wąskiej krawędzi, w tym do pojemników KLT. Specjalnie wyprofilowane zagięcie umożliwiające stabilne mocowanie przy jednoczesnej łatwości w montażu i demontażu. Możliwość wykonania na dowolny wymiar.

  0.00 
 • Zawieszane kieszenie magazynowe

  Zawieszki magazynowe z drutem

  Zawieszki magazynowe z drutem wykonane z trwałej przezroczystej folii. Drut ocynkowany umożliwia oznakowanie różnego rodzaju pojemników magazynowych.

  482.16 

Oznakowanie pojemników KLT – jak powinno wyglądać?

Prawidłowe oznakowanie pojemników KLT powinno być czytelne, odpowiednie do sczytywania skanerem, a także wygodne w aplikacji i demontażu, jednocześnie przylegając do pojemnika tak, aby zminimalizować ryzyko jakiegokolwiek wypadnięcia. Ciekawym sposobem na oznakowanie KLT są kieszenie i zawieszki na KLT, spośród których możemy rozróżnić kieszenie samoprzylepne (dla pojemników rotujących wewnątrzzakładu), zawieszki na krawędź lub wsuwane w ramkę pojemnika. Te drugie będą odpowiednie, gdy w pewnym etapie procesu konieczne będzie ściągnięcie oznakowania – np. w momencie wyjazdu towaru do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z przedstawioną ofertą na oznakowanie pojemników KLT, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

Chcesz otrzymać ofertę?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania?
Chętnie pomożemy! Napisz do nas!
Chcesz otrzymać ofertę?
A może szukasz niestandardowego rozwiązania?
Chętnie pomożemy! Napisz do nas!
Jeśli nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje napisz do nas!
Zapytaj o produkt
Shopping Cart